All for Joomla All for Webmasters
SPRZĄTANIE BIUR

Oferujemy pomoc w czynnościach związanych z utrzymaniem porządku w biurze. Używamy profesjonalnego nowoczesnego sprzętu i środków w zależności od potrzeb klienta.
 

Podstawowe usługi to:

  • ścieranie kurzy z mebli, biurek, drzwi, sprzętu rtv , telefonów itp.
  • odkurzanie wykładzin i dywanów
  • mycie luster, zlewów, toalet, płytek itp.
  • uzupełnianie w sanitariatach środków higienicznych (mydło, papier toaletowy czy ręczniki papierowe)
  • zmywanie podłóg
  • wyrzucanie śmieci/wymiana worków
  • dezynfekcja toalety
  • zmywanie naczyń
  • bieżące oraz okresowe mycie przeszkleń-okien
  • wykonujemy także mnóstwo innych czynności, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta.
 

 

CZYSZCZENIE TAPICERKI MEBLOWEJ I SAMOCHODOWEJ

Jak wiadomo nie jesteśmy w stanie odizolować się zupełnie od unoszącego się w powietrzu kurzu czy pyłków. Wystarczy otworzyć okno, albo spojrzeć na niedawno przetarte meble czy podłogi i zobaczymy ile kurzu się pojawi. Siadając kilkakrotnie w ciągu dnia do auta czy na łóżko w domu nie zdajemy sobie sprawy , że wszystkie zanieczyszczenia osadzają się na tapicerce samochodowej, dywanikach, wykładzinach czy meblach tapicerowanych w mieszkaniu. Po kilku latach, tapicerka zupełnie nie przypomina tej, którą widzieliśmy po zakupie. Proponujemy kompleksowe pranie tapicerki samochodowej i meblowej. Dzięki nam, tapicerowane obicia nabiorą blasku i będą wyglądać jak nowe. Swoim specjalistycznym sprzętem firmy KARCHER i profesjonalnymi środkami usuniemy roztocza i niemiłe zapachy. Nasze proszki i płyny są skuteczne, delikatne i przeznaczone m.in. dla osób mających alergie. Zaletą stosowania sprzętu tej firmy jest brak ryzyka powstania zacieków oraz pozostawienia dużej ilości wody "w meblach", ponieważ maszyna odsysa ok 80% wody. Ponadto pozostawiają po sobie przyjemny zapach.

 

 

MYCIE SZYLDÓW, ROLET, OKIEN

Myjemy, czyścimy, usuwamy trudne zabrudzenia z rolet zewnętrznych i żaluzji pionowych wewnętrznych. Usługę świadczymy u Klienta a żaluzje pionowe zabieramy do czyszczenia do firmy. Używamy profesjonalnych środków w zależności o siły zabrudzeń.
Myjemy okna, doczyszczamy ramy okienne. Wykonujemy nasze prace również na wysokościach- z drabiny lub podnośnika koszowego.
Podnośników koszowych używamy do okien trudno dostępnych. Metoda jest stosowana najczęściej podczas prac wykonywanych na wysokościach ponad dziesięciu metrów. Dzięki wykorzystaniu podnośników możemy swobodnie wykonywać czynności na różnych wysokościach zachowując pełne bezpieczeństwo.
Posiadamy doświadczenie i kwalifikacje w zakresie mycia okien i żaluzji na wysokościach.

 

 

MASZYNOWE MYCIE PODŁÓG ORAZ DOCZYSZCZANIE
I POLIMERYZACJA WYKŁADZIN PCV

Oferujemy Państwu usługę profesjonalnego mycia podłóg metodami maszynowymi. Urządzenia z jakich korzystamy doskonale sprawdzają się na niewielkich  powierzchniach: w sklepach, urzędach, salonach, czy  biurach. Przeznaczona jest do posadzek marmurowych, granitowych, PCV, linoleum, parkietu, terakoty, gresu, specjalistycznych wykładzin antypoślizgowych. W naszym zapleczu posiadamy również maszyny do dużych powierzchni, takich jak korytarze, hale. Jesteśmy w stanie dopasować różne maszyny do różnych potrzeb i powierzchni. Zajmujemy się doczyszczaniem elastycznych wykładziny podłogowych pokrywając je po wyczyszczeniu specjalnymi środkami do pielęgnacji z dodatkiem poliuretanu spełniający najwyższe wymagania stawiane powłokom ochronnym do elastycznych wykładzin podłogowych. Środek stosowany przez firmę zabezpiecza powierzchnie szczególnie odporne na ścieranie, tym samym wydłużając trwałość wykładziny.

 

 

CZYSZCZENIE I KONSERWACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ

Tapicerka skórzana wymaga specjalnej uwagi i produktów przeznaczonych specjalnie do niej. Dlatego staramy się jak najlepiej o nią zadbać. Po odczyszczeniu wszystkie skórzane elementy poddane są konserwacji profesjonalnymi środkami, które impregnują oraz pozwalają skórze zachować elastyczność,  naturalny wygląd  i pozostać zabezpieczoną przed pękaniem. Pozwoli nam to na zapewnienie skórze  wspaniałego blasku i piękna przez długi czas.